English    Spanish    Portuguese    Russian    Ukrainian    
 
 
 
Description Models Accessories

SCout – це простий, доступний та водночас потужний мультифлешер для телефонів Motorola. SCout підтримує функції флешування (прошивання) CDMA та GSM моделей серії Android, MotoMAGX, Argon, Compal, Chi Mei, I-mode, P2K, LCA, LTE, LTE2, POG, CDMA Compal, використовує для комунікації з телефоном USB порт комп’ютера. Дозволяє оперувати з великими кількостями телефонів одночасно. У жодному випадку не потребує розбирання телефону чи підключення з допомогою методу TestPoint.

Програмне забезпечення SCout захищено електронним USB ключем SCout dongle. Працює з флеш файлами у форматі *.pcf і *.sfl наряду з оригінальними форматами файлів від виробника телефонів. Кожен SCout dongle укомплектовано 12 місяцями (ліміт завантаженя 10GB) безкоштовного доступу до найбільшої колекцій (більш ніж 300GB) флеш файлів для моделей серії P2K поряд із прошивками для платформ Android, MotoMAGX, Argon, Compal, Chi Mei, I-mode, LCA, LTE, LTE2, POG, CDMA Compal, яка знаходиться на порталі https://www.boot-loader.com.

Оновлення

Оновлення версії програмного забезпечення відбувається безкоштовно в реальному часі використовуючи онлайн апдейтер. Більш детальну інформацію відносно оновлення можна знайти в секції Спорядження > Програми та Драйвери .

Доступ до файлів

Кожному користувачеві SCout надається 12 місяців (ліміт завантаженя 10Гб) безкоштовного доступу до найбільшої колекції (більш ніж 300GB) флеш файлів для моделей серії P2K поряд із прошивками для платформ Compal та I-mode, які знаходяться на порталі https://www.boot-loader.com.

За більш детальною інформацією відносно реєстрації та опису підтримуваних форматів файлів зверніться до секції Флеш Файли в розділі Спорядження.

Комплектація

До комплекту входить SCout dongle.

Кабелі є аксесуарами та продаються окремо. Більш детальна інформація про кабелі заходиться в секції Аксесуари розділу Розвідка.

Гарантія

Гарантійний термін складає 6 місяців (180 днів).

Початком гарантійного терміну вважається дата першого оновлення версії SCout dongle.

Зверніть увагу на те, що кабелі є аксесуарами, тому гарантійне зобов’язання на них не розповсюджується.